Aktualności

Brama harmonijkowa szer.15m i wys. 10,5m!
2018-03-08

Na gdańskim wybrzeżu powstała kolejna hala, w której są produkowane znane na całym świecie jachty. Do dużego otworu dopasowaliśmy bramę harmonijkową, która pomimo powierzchni ponad 150m2, nie wymaga dużej przestrzeni montażowej w nadprożu oraz dzięki symetrycznemu otwieraniu skrzydeł na prawą i lewą stronę budynku, nie zasłania światła przejścia, więc cała szerokość i wysokość otworu może zostać wykorzystana do transportu dóbr z i do hali, bez ryzyka kolizji.


Systemy przeładunkowe
2017-11-28

W przypadku rozładunku dużych aut zawsze polecanym przez nas rozwiązaniem jest zastosowanie kompletnego doku przeładunkowego (rampa, wytrzymałe odboje, uszczelnienie, naprowadzacze). Co jednak zrobić, gdy dysponujemy autami mniejszych gabarytów, lub nie mamy miejsca na potężne doki? Wtedy stosujemy mostki przeładunkowe. Idealne do rozładunku mniejszej ilości towaru, wygodne w użyciu i wytrzymałe oraz proste w obsłudze.


2 maja 2017
2017-04-27

Szanowni Państwo,

informujemy, że 2 maja mamy przerwę w działalności. Dotyczy to wszystkich działów. Uprzejmie prosimy o kontakt od 4 maja.


Bramy z przeszkleniem panoramicznym
2017-04-19

Bramy z panelami panoramicznymi pozwalają na doświetlenie hali naturalnym światłem. Podwójna akrylowa szyba zabezpieczona specjalną folią chroni przed zadrapaniami, wydłużając pełną przejrzystość szyby.


Rozmiary bram szybkobieżnych
2017-02-09

Wszystkie bramy dostępne w naszej ofercie są robione pod indywidualny wymiar z dokładnością co do 1 cm. Daje to gwarancję idealnego dopasowania bramy do otworu i ściany oraz jej pełną funkcjonalność. Najmniejsze brzmy, jakie możemy dostarczyć, mają 1500mm szerokości.... A największe? Napisz do naszego działu handlowego: handel@torsystem.com.pl i poznaj naszą ofertę bram XL.


Przerwa świąteczna
2016-12-19

Szanowni Państwo,

życzymy wszystkim radosnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych oraz wystrzałowej zabawy w noc Sylwestrową!

Jednocześnie pragniemy poinformować, że przerwa organizacyjna w dziale handlowym naszej firmy potrwa od 23.12.2016r. do 08.01.2017r.

Dział serwisu pracuje normalnie.


Bramy segmentowe do garaży wielostanowiskowych
2016-12-15

Wraz z rozwojem rynku deweloperskiego rośnie zapotrzebowanie na solidne i niezawodne bramy do garaży wielostanowiskowych. Taka brama musi być wyposażona w mocniejszą sprężynę, potężniejszy napęd, radiolinię z pilotami itp. Do montażu używamy specjalnych mat bitumicznych, by ograniczyć przenoszenie drgań i zapewnić mieszkańcom największy możliwy spokój. Użycie paneli z przeszkleniem zwiększa bezpieczeństwo użytkowników i moze zapobiec niejednej stłuczce.


Zewnętrzne bramy szybkobieżne
2016-12-08

Zewnętrzne bramy szybkobieżne SPEEDROLL SP otwierają się z prędkością do 2,5 m/s i wytrzymują napór wiatru do 60 km/h.

Napęd niemieckiej marki GFA wyposażony w falownik oraz przeciwwaga w standardowym wyposażeniu, zapewniają prędkość otwierania bramy do 2,5 m/s, dzięki czemu ogranicza się przestoje do minimum. Elementy z ocynkowanej stali można wykonać ze stali nierdzewnej, wydłużając żywotność bramy i umożliwiając jej pracę w obszarach z wysokim poziomem wilgotności.


Brama z suwnicą
2016-11-30

Montaż elementów wielkogabarytowych często odbywa sie na zewnątrz hali, dlatego umiejętnie łączymy system niezależnego otwierania bramy przemysłowej przesuwnej z klapą suwnicową. I klapa i brama mogą być również równocześnie otworzone, lub zamknięte. Gdy części produkcyjne znajdą sie na zewnątrz bramę można zamknąć, zmniejszając straty ciepła w hali. 

Klapa widoczna na zdjęciu ma wymiary: 24 500 x 3 840 [mm]. Brama przesuwna pod klapą: 14 000 x 7 240 [mm]

 


Bramy dla Straży Pożarnej
2016-10-07

W każdym budynku Straży Pożarnej znajduje się co najmniej jedna brama, przez którą może wyjechać wóz strażacki. Właśnie skończyliśmy montaż kilku bram, w kolorze iście strażackiej czerwieni, z pasami panoram zwiększającymi jasność budynku. Bezprogowe drzwi ewakuacyjne w bramie umożliwiają sprawne i bezkolizyjne poruszanie się pracowników straży.