Aktualności

2 maja 2017
2017-04-27

Szanowni Państwo,

informujemy, że 2 maja mamy przerwę w działalności. Dotyczy to wszystkich działów. Uprzejmie prosimy o kontakt od 4 maja.


Bramy z przeszkleniem panoramicznym
2017-04-19

Bramy z panelami panoramicznymi pozwalają na doświetlenie hali naturalnym światłem. Podwójna akrylowa szyba zabezpieczona specjalną folią chroni przed zadrapaniami, wydłużając pełną przejrzystość szyby.


Rozmiary bram szybkobieżnych
2017-02-09

Wszystkie bramy dostępne w naszej ofercie są robione pod indywidualny wymiar z dokładnością co do 1 cm. Daje to gwarancję idealnego dopasowania bramy do otworu i ściany oraz jej pełną funkcjonalność. Najmniejsze brzmy, jakie możemy dostarczyć, mają 1500mm szerokości.... A największe? Napisz do naszego działu handlowego: handel@torsystem.com.pl i poznaj naszą ofertę bram XL.


Przerwa świąteczna
2016-12-19

Szanowni Państwo,

życzymy wszystkim radosnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych oraz wystrzałowej zabawy w noc Sylwestrową!

Jednocześnie pragniemy poinformować, że przerwa organizacyjna w dziale handlowym naszej firmy potrwa od 23.12.2016r. do 08.01.2017r.

Dział serwisu pracuje normalnie.


Bramy segmentowe do garaży wielostanowiskowych
2016-12-15

Wraz z rozwojem rynku deweloperskiego rośnie zapotrzebowanie na solidne i niezawodne bramy do garaży wielostanowiskowych. Taka brama musi być wyposażona w mocniejszą sprężynę, potężniejszy napęd, radiolinię z pilotami itp. Do montażu używamy specjalnych mat bitumicznych, by ograniczyć przenoszenie drgań i zapewnić mieszkańcom największy możliwy spokój. Użycie paneli z przeszkleniem zwiększa bezpieczeństwo użytkowników i moze zapobiec niejednej stłuczce.


Zewnętrzne bramy szybkobieżne
2016-12-08

Zewnętrzne bramy szybkobieżne SPEEDROLL SP otwierają się z prędkością do 2,5 m/s i wytrzymują napór wiatru do 60 km/h.

Napęd niemieckiej marki GFA wyposażony w falownik oraz przeciwwaga w standardowym wyposażeniu, zapewniają prędkość otwierania bramy do 2,5 m/s, dzięki czemu ogranicza się przestoje do minimum. Elementy z ocynkowanej stali można wykonać ze stali nierdzewnej, wydłużając żywotność bramy i umożliwiając jej pracę w obszarach z wysokim poziomem wilgotności.


Brama z suwnicą
2016-11-30

Montaż elementów wielkogabarytowych często odbywa sie na zewnątrz hali, dlatego umiejętnie łączymy system niezależnego otwierania bramy przemysłowej przesuwnej z klapą suwnicową. I klapa i brama mogą być również równocześnie otworzone, lub zamknięte. Gdy części produkcyjne znajdą sie na zewnątrz bramę można zamknąć, zmniejszając straty ciepła w hali. 

Klapa widoczna na zdjęciu ma wymiary: 24 500 x 3 840 [mm]. Brama przesuwna pod klapą: 14 000 x 7 240 [mm]

 


Bramy dla Straży Pożarnej
2016-10-07

W każdym budynku Straży Pożarnej znajduje się co najmniej jedna brama, przez którą może wyjechać wóz strażacki. Właśnie skończyliśmy montaż kilku bram, w kolorze iście strażackiej czerwieni, z pasami panoram zwiększającymi jasność budynku. Bezprogowe drzwi ewakuacyjne w bramie umożliwiają sprawne i bezkolizyjne poruszanie się pracowników straży.


Polskie jachty
2016-07-27

Kolejny producent jachtów zaufał naszej marce i zdecydował sie na nasze bramy wielkogabarytowe przesuwne. Ostatnie prace na budowie mają się ku końcowi i już niedługo produkcja ruszy pełną parą!

 


Tory pod bramą
2016-07-20

Zakończyliśmy montaż kilkunastu sztuk bram harmonijkowych, pod którymi przebiegały tory. Cały ciężar bramy jest przenoszony na boczne prowadnice, dzieki czemu nie zastosowaliśmy prowadnicy dolnej, która mogłaby kolidować z torowiskiem.

Bramy - na specjalne życzenie klienta - zostały wyposażone w okienka o różnych rozmiarach oraz drzwi przejściowe ułatwiające przemieszczanie się personelu, bez konieczności otwierania całej bramy. Jeśli projektujesz zajezdnię tramwajową - zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym - pomożemy!