Bramy hangarowe

Proponujemy 4 modele bram hangarowych i wielkogabarytowych, z różnych materiałów, z różnym systemem działania i prowadzenia, w zależności od tego, czego potrzebujesz. Niżej znajdziesz krótki opis każdej z nich.

W każdej chwili możesz skorzystać ze wsparcia naszego Product Managera ds. bram wielkogabarytowych. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Biurem Handlowym, a umówimy Cię na spotkanie.

W zakładce "Referencje" znajdziesz pełną listę obiektów, gdzie sprzedaliśmy i zamontowaliśmy nasze bramy hangarowe i wielkogabarytowe. To najlepsze potwierdzenie naszych kompetencji i doświadczenia, którym teraz chcielibyśmy Ci służyć.

PONAD 30 NASZYCH BRAM WIELKOGABARYTOWYCH I BRAM HANGAROWYCH W CAŁEJ POLSCE!


SYSTEM BUTZBACH

 

Bramy przesuwne z włókna szklanego w systemie Butzbach

Przez ostatnie lata ten rodzaj bramy został wybrany przez użytkowników hangarów rządowych, wojskowych, NATO i cywilnych. Duże, a zaskakująco lekkie bramy przesuwne to za każdym razem indywidualne rozwiązanie konstruktorskie.

W Polsce największą bramą tego typu jest ta zamontowana na lotnisku w Katowicach - Pyrzowice (szer. 88m x wys. 14,35m).

Jeżeli skontaktujesz się z naszym Biurem Handlowym zostaniesz umówiony ze Specjalistą ds. bram wielkogabarytowych, który swoje doświadczenie zawdzięcza obsłudze ponad 15 projektów związanych z bramami hangarowymi na terenie całej Polski.

SYSTEM BUTZBACH

BRAMY HARMONIJKOWE - PONAD 100 M SZEROKOŚCI!

 

Coraz większą popularnością cieszą się bramy harmonijkowe - szczególnie w przypadku naprawdę dużych otworów.

Nasze "harmonijki" osiągają szerokość do 100 000 [mm], przy wysokości 8 000 - 9 000 [mm] (w zależności od miejsca montażu).

Są zbudowane z panela warstwowego - z zewnątrz stal, wypełnienie pianką polistyrenową - o standardowej grubości 50 mm. Na życzenie klienta możemy jednak zaoferować również grubszy panel (o grubości 80mm, czy nawet 100 mm)

Polecamy doświetlenie hangaru za pomocą okienek w aluminiowej ramie. Przejście w obie strony bez konieczności otwierania całej bramy zapewni furtka serwisowa.

Choć w standardzie brama jest w kolorze RAL 9010, RAL 9006 lub RAL 9002, to możemy ją pomalować na każdy kolor z palety RAL.

 

BRAMY HARMONIJKOWE - PONAD 100 M SZEROKOŚCI!

BRAMY PRZESUWNE SLIDE VS

 

Jeżeli z boku otworu jest wystarczająco dużo miejsca proponujemy bramy przesuwne.

Podobnie jak bramy hangarowe są zbudowane z panela warstwowego.

W zależności od potrzeb brama przesuwna może być pojedyńczym skrzydłem, lub podzielona na wiele sekcji.

Isnieje możliwość zastosowania otwierania teleskopowego - skrzydła poruszają się po kilku prowadnicach, niezależnie od siebie i składają jedno za drugim.

BRAMY PRZESUWNE SLIDE VS

BRAMY SKŁADANE TENT LI-TSB

 

Bramy lekkie i szybkie, składane w nadprożu, zbudowane z dwuwarstwowego, wytrzymałego płótna przemysłowego.

W przypadku dużych szerokości proponujemy zastosowanie na środku ruchomego słupka, który wzmacnia całą konstrukcję: przy otwieraniu bramy składa się do góry udostępniając całą szerokość otworu.

Dolny profil zbudowany z galwanizowanej, lakierowanej stali. Prowadnice boczne aluminiowe ze szczotkowym uszczelnieniem. Profile wewnętrzne, zapewniające stabilność bramy - również z aluminium.

Całośc obsługiwana przez napęd, który wprawia w ruch stalowe liny podnoszące płaszcz bramy (prędkość otwierania/zamykania - 0.2 m/s).

BRAMY SKŁADANE TENT LI-TSB