Bramy segmentowe


Popularne bramy segmentowe z wysoką izolacją cieplną

 

Nasza brama segmentowa jest zbudowana z paneli warstwowych wypełnionych pianką poliuretanową, otoczoną stalą ocynkowaną. Całkowita grubość panela to 40mm. Konstrukcja bramy jest również wykonana ze stali ocynkowanej. W zależności od wysokości nadproża oferujemy prowadzenie standardowe, niskie, wysokie i pionowe. Jest również możliwość zamontowania bramy pod kątem (do 45 °). Brama w standardzie posiada zabezpieczenie przed skutkami pęknięcia linki, zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyny (w przypadku braku napędu); poprzeczne wzmocnienia paneli (omega) pow. 6001mm szerokości bramy.

By poznać całę możliwe wyposażenie i zastosowanie naszych bram segmentowych proponujemy skorzystać z pomocy naszego Doradcy Techniczno-Handlowego.

Sprawdź możliwe prowadzenia, rodzaje przeszkleń i akcesoria dodatkowe >>>

Popularne bramy segmentowe z wysoką izolacją cieplną

Brama segmentowa z włókna szklanego

 

RÓŻNICA WIDOCZNA OD RAZU!

Jaka jest różnica między zwykłymi bramami segmentowymi, a tymi z włókna szklanego?

Przede wszystkim chodzi właśnie o materiał, z którego są wykonane panele bram w systemie Butzbach. Włókno szklane przepuszcza do 70% światła, odbija promienie radarowe, stopuje proces nagrzewania się pomieszczenia.

Inny jest również sposób zamykania bram - w nadprożu panele układają się obok siebie, jeden po drugim, w harmonijkę, zajmując mało przestrzeni.

Solidne prowadnice są wykonane z anodowanego aluminium.

Zobacz więcej na www.butzbach.com.pl

Brama segmentowa z włókna szklanego