Bramy szybkobieżne


NOVOSPRINT - wyjątkowo szybka brama!

 

Bramy szybkobieżne otwierane na boki - SZYBSZY DOSTĘP DO DRUGIEGO POMIESZCZENIA I OGRANICZONE RYZYKO USZKODZENIA BRAMY PRZEZ WÓZEK WIDŁOWY!

  • Płaszcz bramy zbudowany z folii o grubości 2 mm
  • Prędkosć otwierania: do 5 m/s; zamykania do 1.5 m/s
  • Napęd elektryczny (1 dla obu skrzydeł bramy)
  • Max. wymiary: szerokość do 9 m; wysokość do 6 m - jest możliwość zastosowania innych wymiarów (w celu wyceny proszę o kontakt z biurem handlowym)

Zapraszamy na stronę www.butzbach.com.pl

NOVOSPRINT - wyjątkowo szybka brama!

DYNAMICROLL

 

Brama wykonana z materiału PCV o grubości 1,0 mm, do zastosowania jako brama wewnętrzna. Istnieje również możłiwosć przystosowania jej do działąnia na zewnątrz poprzez dodanie obciążenia i podgrzewania prowadnic.
Dzięki sterowaniu mikroprocesorowemu można do niej podłaczyć: radary, fotokomórki, pętle indukcyjne, światła ostrzegawcze itp.

Zamkowy system ANTY-CRASH - po przypadkowym najechaniu w bramę system sam wykryje usterkę i wprowadzi płaszcz bramy na jej właściwe miejsce.

Dzięki zastosowaniu przemiennika częstotliwości brama ma łagodny start i zatrzymanie się.

Możliwy wariant: brama szybkobieżna do chłodni i mroźni, do supermarketów oraz do "pomieszczeń czystych" (branża spożywcza)

DYNAMICROLL

BRAMA SZYBKOBIEŻNA DO CHŁODNI I MROŹNI

 

Jej budowa jest dostosowana do pracy w niskich temperaturach - płaszcz bramy ma grubość 1,0 mm, ale jest podwójny. Dodatkowo między kurtynami znajduje się tzw. "pas ciepłego powietrza". Jeśli dodatkowo zastosujemy podgrzewanie prowadnic i napędu, brama może bez obaw być montowana w tem. do -30 st. C., a na jej powierzchni nie tworzy się lód.

 

BRAMA SZYBKOBIEŻNA DO CHŁODNI I MROŹNI

BRAMA SZYBKOBIEŻNA DO POMIESZCZEŃ CZYSTYCH

 

Są branże, w których wyjątkowo ważne jest zachowanie czystości - branża spożywacza, farmaceutyczna itp.

Z myślą o tych branżach proponujemy nowy rodzaj bramy szybkobieżnej. Standardowo gładka kurtyna i obudowa wału oraz napędu ze stali nierdzewnej umożliwiają bezawaryjne umycie bramy. Innym rozwiązaniem dla tego typu pomieszczeń jest wykonanie prowanic z twardego tworzywa sztucznego. Te zabiegi pozwalają na zachowanie maksimum czystości. Jak w każdej z naszych bram szybkobieżnych, w tej również stosujemy w standardzie panel wizyjny oraz system anty-crash.

 

BRAMA SZYBKOBIEŻNA DO POMIESZCZEŃ CZYSTYCH