Bramy
przemysłowe

W ofercie Torsystem Butzbach znajdą Państwo wszystkie najpopularniejsze typy bram przemysłowych. Posiadamy szeroki wybór bram segmentowych wykonanych z klasycznych lub izolowanych paneli sandwich, bramy segmentowe z włókna szklanego oraz bramy segmentowe w pełni przeszklone.

Wśród bram szybkobieżnych posiadamy modele o ultraszybkiej prędkości otwierania do 5 m/s, jak również bramy szybkobieżne specjalistyczne do stosowania w chłodniach, mroźniach, pomieszczeniach sterylnych i pomieszczeniach mokrych. Posiadamy również bramy szybkobieżne dedykowane dla przemysłu spożywczego, których kurtyny mają atest PZH i FDA.

Torsystem Butzbach specjalizuje się również w dostarczaniu bram hangarowych – nasze bramy są obecne na większości polskich lotnisk cywilnych i wojskowych oraz w bazach NATO.

W przypadku projektów, gdzie konieczne jest zamknięcie dużych otworów bramowych, posiadamy również szeroki wybór bram harmonijkowych i przesuwnych, pozwalających zamknąć otwory do szerokości 150m.
Zachęcamy do zapoznania się również z portfolio naszych bram spiralnych, które łączą w sobie najlepsze cechy bram szybkobieżnych i segmentowych. Posiadamy również szeroki wybór bram i krat rolowanych, które zwiększą bezpieczeństwo mienia w każdym obiekcie.

W naszym portfolio znajdą Państwo również bramy klasy premium niemieckiej marki Butzbach, specjalizującej się w produkcji bramach kasetowych i hangarowych z włókna szklanego oraz bramach szybkobieżnych o unikatowej poziomej metodzie otwierania.