Bramy
rolowane

Bramy i kraty rolowane oferowane przez Torsystem Butzbach to innowacyjne rozwiązania stosowane zarówno w obiektach przemysłowych, zakładach produkcyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej, które łączą w sobie aspekty funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz estetyki. 

W ofercie posiadamy bramy rolowane stalowe, bramy rolowane aluminiowe, kraty rolowane stalowe oraz kraty rolowane aluminiowe. Ich montaż wymaga niewielkiej ilości miejsca w nadprożu, co jest szczególnie użyteczne tam, gdzie kluczowe jest oszczędzanie przestrzeni. Bramy rolowane świetnie sprawdzają się w obiektach przemysłowych i garażach podziemnych dzięki temu, że nie zajmują dodatkowego miejsca pod sufitem, co umożliwia efektywne wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni. W obiektach komercyjnych, takich jak sklepy czy punkty usługowe, kraty rolowane pełnią dodatkowo funkcję zabezpieczającą, chroniąc witryny i wejścia po godzinach pracy.

Szeroka gama wysokogatunkowych materiałów, z których wykonane są bramy rolowane oferowane przez Torsystem Butzbach pozwala na dopasowanie tego produktu do specyficznych wymagań dotyczących bezpieczeństwa, izolacji termicznej czy estetyki. Dodatkowo, możliwość wyboru spośród szerokiej gamy kolorów i wzorów pozwala na harmonijne wkomponowanie bramy w architekturę danego miejsca.