Bramy do mroźni i chłodni

Bramy Torsystem Butzbach do chłodni i mroźni gwarantują doskonałą ochronę przed utratą temperatury oraz zanieczyszczeniami zewnętrznymi. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom, zapewniają one niezawodność w każdych warunkach. To kluczowe, szczególnie w przypadku przechowywania produktów spożywczych lub farmaceutycznych, gdzie każdy stopień temperatury ma znaczenie dla zachowania świeżości i jakości.

W naszej ofercie znajdziesz bramy szybkobieżne z systemem samonaprawy do chłodni i mroźni z serii DYNAMICROLL o prędkości otwierania do 2,5 m/s, które mogą być montowane w temperaturze do – 30°C. Ich wysoka izolacyjność i prędkość otwierania minimalizują straty ciepła, co pozwala obniżyć zużycie energii i koszty utrzymania. 

Do szczególnie niskich temperatur polecamy bramę FRIGO 2 Air  zbudowaną z 2 elastycznych kurtyn. Zastosowanie nagrzewnic w obudowie bramy sprawia iż brama w pozycji zamkniętej tworzy izolacyjną barierę osuszanego powietrza. W momencie otwierania bramy uruchamiana jest kurtyna powietrzna, gwarantująca skuteczne ograniczanie przenikania ciepła i wilgotnego powietrza do wnętrza oddzielanego pomieszczenia.

Jeśli szukasz bramy ze stalowym płaszczem, polecamy otwieraną pionowo bramę SPIRAL 80 COLD ROOM o prędkości otwierania 1,5 m/s i temperaturze aplikacji do -25°C. Panele bramy wypełnione są polistyrenem ekstrudowanym, zapewniającym optymalną izolację, a wydajność w cyklach wynosi 3 000 000 według normy EN 12604.