Systemy
przeładunkowe

Torsystem Butzbach specjalizuje się w produkcji systemów przeładunkowych z wysokiej jakości polskich komponentów. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i eksperckiej wiedzy projektujemy niezawodne rozwiązania do każdego typu obiektu, wykorzystując do tego najwyższej jakości materiały.

Portfolio Torsystem Butzbach zawiera wszystkie rozwiązania, które są niezbędne do kompleksowego wyposażenia doku, niezależnie czy budujesz nowy obiekt, czy potrzebujesz ekonomicznych rozwiązań podczas wymiany systemów przeładunkowych na nowe. 

Projektujemy i produkujemy między innymi:

  • rampy hydrauliczne,
  • domki przeładunkowe,
  • uszczelnienia doków standardowe oraz pneumatyczne,
  • pomosty i klapy przeładunkowe,
  • elementy sygnalizacji i sterowania
  • odbojniki, naprowadzacze, kliny i słupki zwiększające bezpieczeństwo przeładunku.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór ramp przeładunkowych z językiem uchylnym, jak i wysuwnym, rampy z systemem oszczędzania energii, rampy o zmiennej nośności oraz rampy teleskopowe.

Specjalizujemy się również w produkcji modułowych domków przeładunkowych, które są ekonomiczną i ergonomiczną alternatywą dla typowych stanowisk przeładunkowych wewnątrz magazynu. Nasze domki mogą być montowane pod kątami 30°, 45°, 60°, 90°, 120°, 135°, 150° w stosunku do ściany obiektu, a ich składanie odbywa się poprzez skręcanie gotowych podzespołów, bez konieczności spawania.

Każde stanowisko przeładunkowe możne zostać doposażone w mechaniczne uszczelnienie standardowe TSU lub  uszczelnienie pneumatyczne TSUP, poprawiające izolację termiczną obiektu i chroniące przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu proces przeładunku jest bezpieczniejszy i bardziej komfortowy.